Sprint Fight & Fitness : Współpraca : Fitness Club Athletic: Radom

WspółpracaSprint Fight & Fitness


Firma SPRINT FIGHT&FITNESS specjalizuje się w profesjonalnej sprzedaży suplementów i odżywek dla sportowców. W naszej ofercie znajduje się również szeroki asortyment sprzętu i odzieży do sportów walki, artykułów sportowych i turystycznych.

Założycielem firmy jest Jarosław Krawczyk - zwolennik zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej. W 2000 roku otworzył pierwszy sklep -  Sprint - miejsce, gdzie osoby uprawiające sport rekreacyjnie oraz zawodowo mogły dostać specjalistyczne odżywki i suplementy, dobrane profesjonalnie do ich potrzeb i dyscypliny sportu jaką uprawiają. W kolejnych latach, wraz z rozwojem firmy, powstawały nowe punkty sprzedaży, a nazwa została zmieniona na SPRINT FIGHT&FITNESS co jest zgodne ze stylem życia jaki propagujemy ( siła, piękno, sylwetka, wysportowanie ).

Odżywki

Tworzymy zespół młodych, ambitnych ludzi, którzy pasjonują się sportem i uprawiają go na co dzień, a w pracy łączymy przyjemne z pożytecznym. Swoją pasją chcemy zarazić Klientów. Bo sport zdrowo uzależnia!

Aby profesjonalnie obsługiwać naszych klientów stale podnosimy swoje kwalifikacje - uczestniczymy
w kursach i szkoleniach na tematy: suplementacji, dietetyki i metodyki treningu. Wiedzę na te tematy zdobywamy również przez własne doświadczenia, wypowiedzi klientów i przyjaciół, śledzimy najnowsze badania z tego zakresu.

Odwiedzając  nasze sklepy możesz liczyć na profesjonalne doradztwo oraz indywidualne podejście do Twoich wymagań, potrzeb i możliwości.

Mamy wielu zadowolonych klientów, którzy stale do nas wracają i sprawia nam to niesamowitą przyjemność. Wiemy, że potrafimy im pomóc! Z naszej oferty i doświadczenia chętnie korzystają również zawodnicy, trenerzy i instruktorzy czołowych klubów sportowych i klubów fitness.

Wszystkie odżywki dla sportowców oraz suplementy diety oferowane przez nasz sklep pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów i importerów w Polsce (jesteśmy punktami patronackimi firm – OLIMP, TREC, ACTIVLAB, FITNESS AUTHORITY, itp.), co zapewnia najwyższą jakość, najniższą cenę, bezpieczeństwo oraz legalne pochodzenie.

W swojej ofercie posiadamy także szeroki asortyment sprzętu i odzieży do sportów walki. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w powiecie radomskim legendarnej marki TapouT.

Nasza działalność na tym się nie kończy - współorganizujemy zawody i imprezy sportowe, fundujemy nagrody dla uczestników. Z satysfakcją wspieramy młodych zawodników.

Zapraszamy do zakupów.

http://www.sprint.radom.pl/

Odwiedź nas

Athletic Fitness Club

ul. Królowej Jadwigi 1
26-600 Radom

telefon: 48 333 12 22

tel.kom.: 796 950 570

e-mail: fc@athletic.radom.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek - piątek: 7.00 -  22.00
sobota:  8.00 -  20.00
niedziela: 9.00 - 18.00

więcej

Ciekawe zajęcia
znajdź cos dla siebie

Zobacz, które zajęcia będą dla Ciebie najciekawsze

  • AKTYWNE PORANKI

  • ZDROWY KRĘGOSŁUP

  • Total Body

  • Boks i K1

  • Aerobik

  • Siłownia

  • Full Body System

ul. Królowej Jadwigi 1, 26-600 Radom

copyright © 2014 www.athletic.radom.pl

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl