Solarium : Odnowa biologiczna : Fitness Club Athletic: Radom

Odnowa biologicznaSolarium

Nasz fitness club wyposażony jest w solarium Ergoline 800 Excellent.

Nasze solarium zostało wyposażone w kwietniu 2013 roku w dające znakomite
efekty opalania nowe podwójnie brązujące lamy BERMUDA GOLD.

Dla Państwa wygody i przyjemności nasz fitness club oferuje możliwość opalania się w luksusowym solarium, wyposażonym w najnowsze zdobycze branży solaryjnej.

Zapewnia znakomitą moc oraz najwyższy komfort opalania. 51 lamp (160 W) opalających, inteligentna klimatyzacja, system chłodzenia z mgiełką wodną breeze i systemem aromaterapii to tylko niektóre atuty tego solarium.

Cechą charakterystyczną wszystkich profesjonalnych solariów Ergoline są ergonomicznie ukształtowane płyty akrylowe, co zapewnia ułożenie ciała w odprężającej pozycji. Profil leżanki Body Wave Light w Ergoline umożliwia komfortowe opalanie zarówno na plecach, jak i na brzuchu.

Funkcja Balanced Tan, stanowi nowy etap w rozwoju technologii opalania.
W tunelu solarium optymalnie rozmieszczono lampy UV, by ciało opalało się naprawdę z każdej strony. Dodatkowo zamontowano opalacz ramion (7x25W) i karku (6x25W), zaś szklany reflektor Ultra w opalaczach twarzy ma teraz udoskonalony kształt, co w połączeniu z optymalnym rozmieszczeniem i ilością (4x520W) ekranów gwarantuje równomierne i intensywne opalanie. Moc ekranów można regulować w zakresie 4-stopniowym.

Odpowiedni klimat podczas opalania zapewnia inteligentny system wentylacji z dwoma osobnymi obiegami powietrza – dla części górnej i dolnej. Intensywność chłodzenia jest automatycznie dopasowywana do wzrastającej temperatury w solarium. Odpowiednie rozmieszczenie dysz w strefie ciała oraz możliwość zmiany kierunku nawiewu powietrza w strefie twarzy gwarantują uczucie świeżości podczas opalania.

Natomiast dzięki systemowi Climatronic możemy regulować temperaturę podczas sesji opalania (zakres 20-30oC). Na początku funkcja Climatronic jest standardowo nastawiana na przyjemną temperaturę 22oC, zaś klimatyzator (Air Condition Plus) chłodzi nie tylko powierzchnię do leżenia, lecz także strumienie powietrza w tunelu solarium.

Dzięki funkcjom Aqua Fresh i Aroma opalanie staje się wyjątkowo orzeźwiającym przeżyciem. Za pomocą dysz umieszczonych w strefie ciała i twarzy rozpylana jest delikatna mgiełka.

Przy użyciu przycisków "Vital" i "Relax" można połączyć program Aqua Fresh z odświeżającym lub relaksującym programem aromatycznym.

Odwiedź nas

Athletic Fitness Club

ul. Królowej Jadwigi 1
26-600 Radom

telefon: 48 333 12 22

tel.kom.: 796 950 570

e-mail: fc@athletic.radom.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek - piątek: 7.00 -  22.00
sobota:  8.00 -  20.00
niedziela: 9.00 - 18.00

więcej

Ciekawe zajęcia
znajdź cos dla siebie

Zobacz, które zajęcia będą dla Ciebie najciekawsze

  • AKTYWNE PORANKI

  • ZDROWY KRĘGOSŁUP

  • Total Body

  • Boks i K1

  • Aerobik

  • Siłownia

  • Full Body System

ul. Królowej Jadwigi 1, 26-600 Radom

copyright © 2014 www.athletic.radom.pl

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl